Feestzaal Sint-Maurus-Hoeve / nieuws  / 2018 is voorbij gevlogen!
Teamfoto_Happynewyear_2019 Bon Goesta

2018 is voorbij gevlogen!

Dankzij uw vertrouwen in Bon Goesta realiseerden we in 2018 een mooie groei.  Bedankt hiervoor!

Met enige trots melden wij u dan ook dat we sinds kort onze nieuwe medewerkster Florence mochten verwelkomen in ons team.  Zij zal Katrien administratief ondersteunen.  We stellen haar de komende weken graag aan u voor.

Na een deugddoende vakantie vliegen we er met ons team terug volop in! We hebben allen ten volle genoten van de eindejaarsfeesten en zijn volledig opgeladen om er opnieuw een topjaar van te maken! Onze goede voornemens voor 2019? Ervoor zorgen dat u en uw gasten genieten van een geslaagd event. Met onze persoonlijke begeleiding helpen we u de juiste keuze te maken welke van onze vele concepten passen bij uw event.

 

Willen jullie ook klinken met jullie medewerkers op het nieuwe jaar? Contacteer ons om samen de mogelijkheden te bekijken.

Lees meer over onze recepties.

 

Contacteer ons telefonisch op het nummer 09 335 27 77 of mail naar [email protected]